• امروز: 1399/04/21
  • آخرین بروزرسانی: 1399/04/19
بیانیه سازمان جهاد کشاورزی گیلان بمناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان

بیانیه سازمان جهاد کشاورزی گیلان بمناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان

بیانیه سازمان جهاد کشاورزی گیلان بمناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان

سیزده آبان روز استواري ملت ایران در مقابل ترفند و دسیسه شیطان بزرگ، مقابله با زورگویی و روز فرو ریختن هیمنه‏ پوشالی سلطه‏ آمریكائي در ایران و جهان است .

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان به همین مناسبت بیانیه ای، به مناسبت روز ۱۳ آبان "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی " را صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است : و لن یجعل الله للکافرین علی المؤمنین سبیلاً ... و خداوند هرگز کافران را بر مؤمنان تسلّطی نداده است (سوره نسا- آیه 141) 13 آبان در تقویم ملی ایران یادآور رقم خوردن حماسه بزرگی به دست جوانان این مرز و بوم است که با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، عنوان فاتحان قله استکبار ستیزی را برای خود ثبت کردند. 

یوم الله سیزده آبان روز اعلام برائت و فریاد كوبنده خشم و نفرت و انزجار امت‌های آزاده و اسلامی به ویژه ملت مبارز، بیدار و استكبار ستیز ایران اسلامی علیه استكبار آمریكایی است .

دشمن در این راستا از هیچ تلاشی چه مستقیم با اعمال فشارهای اقتصادی و تحریم های خلاف قوانین و حقوق بین الملل و چه غیر مستقیم با نا امن كردن منطقه از طریق به خاك و خون كشیدن هزاران بی گناه غیرنظامی در یمن و ایجاد فتنه در عراق و سوریه و لبنان فروگذار نمی كند.

به همین مناسبت؛ ما مسئولان و کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان ضمن دعوت از مردم همیشه در صحنه گیلان به ویژه کشاورزان، بهره برداران، دوشادوش سایر صفوف مردم ولایتمدار در راهپیمایی 13 آبان حاضر شده و ضمن تجدید میثاق با آرمان های بلند امام راحل(قدس سره الشریف) از استکبار جهانی اعلام انزجار نموده و فریاد سر می دهیم که تا تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پشتیبان ولایت فقیه خواهیم بود. 

 روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان