• امروز: 1399/07/07
  • آخرین بروزرسانی: 1399/07/07
مهندس علی درجانی رئیس هیئت مدیره موسسه استقلال شد

مهندس علی درجانی رئیس هیئت مدیره موسسه استقلال شد

علی درجانی، رییس هیئت مدیره موسسه جهاد استقلال شد

با حکم وزیر جهاد کشاورزی، مهندس «علی درجانی»رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان به سمت عضو و رئیس هیئت مدیره موسسه (هلدینگ)جهاد استقلال منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان، با تصویب مجمع عمومی هلدینگ که متشکل از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، وزیر جهاد کشاورزی، وزیر اقتصاد و دارایی می باشد مهندس «علی درجانی» رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان به سمت عضو و رئیس هیئت مدیره موسسه (هلدینگ)جهاد استقلال منصوب شد.

موسسه جهاد استقلال به عنوان موسسه عمومی و غیردولتی یک بازوی اجرایی تخصصی برای وزارت جهاد کشاورزی به شمار می آید که مأموریت اصلی آن ایفای نقش به عنوان عامل تخصصی این وزارت در اجرای برنامه‌های توسعه‌ای اولویت دار می باشد.

همچنین موسسه جهاد استقلال وظیفه جانبی پشتیبانی از وظایف تخصصی وزارت جهاد کشاورزی در حوزه تعادل بخشی به عرضه و تقاضای نهادها و محصولات کشاورزی در بازار را نیز بر عهده دارد.

هلدینگ جهاد استقلال متشکل از شش شرکت دولتی بزرگ جهاد کشاورزی در زیر مجموعه خود است. فعالیت های این هلدینگ شامل حوزه‌های بازرگانی، صادرات و واردات محصولات و نهادهای کشاورزی، امور پژوهشی، امور سرمایه گذاری کشاورزی و توسعه روستایی، تولید ادوات و ماشین آلات، تامین بذر مورد نیاز بخش کشاورزی و دامپروری کشور و همچنین کشت فرا سرزمینی می شود.

موضوع فعاليت این موسسه طراحي، احداث و اداره واحدهاي صنعتي و توليدي_ ارايه انواع خدمات مورد نياز بخش كشاورزي و توسعه روستائي_ انجام امور فرهنگي، آموزشي و تحقيقاتي و انجام فعاليت هاي بازرگاني اعم از صادرات و واردات است.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان