• امروز: 1400/09/06
  • آخرین بروزرسانی: 1400/09/02
تشریح فعالیتهای جهاد کشاورزی در سال 98

تشریح فعالیتهای جهاد کشاورزی در سال 98

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ماسال به مناسبت هفته جهاد کشاورزی در جلسه شورای اداری که با حضور دکتر محمدیاری نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی،حاج آقا موسوی امام جمعه شهرستان،فرماندار،معاون فرماندار،بخشداران ماسال و شاندرمن و روئسای ادارات شهرستان برگزاری شد به تشریح فعالیتهای جهاد کشاورزی در سال 98 پرداخت.

به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی ماسال؛ مهندس همتی گفت: در بخش آب و خاک،16 میلیارد ریال از اعتبارات ملی برای لایروبی و بازسازی 37 هکتار از آب بندان های ماسال و احداث کانال بتنی در روستاهای ماسال با مبلغ 5 میلیارد ریال به اجرا در آمد.همچنین آبیاری تحت فشار جهت انتقال آب با لوله در مزارع روستای آهکلان ماسال با اعتبار 6 میلیارد و 200 میلیون ریال انجام شد.

وی افزود:در خصوص تسهیلات در زیر بخش کشاورزی از قبیل سلف،خرید علوفه،دام،تجهیزات کارخانه جات برنجکوبی مبلغ 302 میلیارد ریال علاوه بر تسهیلات 325 میلیارد ریالی در بخش ماشینالات کشاورزی که برای خرید تراکتور ،کمباین و سایر ادوات بوده پرداخت شد.

همتی در ادامه اعلام نمود؛ با کمک بنیاد مسکن 474 هکتار از اراضی شالیزاری از طرح هادی روستا خارج شد.

درپایان جلسه امام جمعه و فرماندار محترم شهرستان ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی از زحمات جهاد کشاورزی شهرستان ماسال  تقدیر نمودند.