• امروز: 1399/12/09
  • آخرین بروزرسانی: 1399/12/08
بازدید از چندپروژه کشاورزی در سفر رئیس سازمان جهاد به فومن

بازدید از چندپروژه کشاورزی در سفر رئیس سازمان جهاد به فومن

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گیلان در سفر به شهرستان فومن از چند پروژه کشاورزی و دامداری بازدید کرد.

مهندس علی درجانی در سفر به شهرستان فومن که با همراهی نماینده مجلس این شهرستان و فرماندار صورت گرفت از تونل سبز فومن بازدید کردند.

ایشان در بازدید از تونل سبز شهرستان فومن که چشم انداز بی بدیل آن منطقه محسوب می شود به تبادل نظر پیرامون چگونگی رفع مشکلات مرتبط با آن پرداختند.

رئیس سازمان جهادکشاورزی در ادامه سفر در روستای کاس احمدان فومن حضور یافت و از گاوداری 100 راسی این روستا بازدید نمودند،این گاوداری در سال 95 با تسهیلات 550میلیون تومانی آغاز به کار کرده و برای 6 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کرده و در روز 750 لیتر شیر تولید می کند.

سفر رئیس سازمان جهادکشاورزی گیلان با حضور در مرغداری مکانیزه جوجه طلایی روستای کلرم ادامه یافت.این مرغداری با ظرفیت 45هزار قطعه مرغ گوشتی راه اندازی شده و 700 میلیون تومان تسهیلات دریافت کرده است.

رییس سازمان طی بازدید از واحدهای مرغداری و گاوداری از نزدیک در جریان دغدغه ها و مشکلات پیش روی تولیدکنندگان قرار گرفتند.

آخرین مرحله از سفر رئیس سازمان جهادکشاورزی به شهرستان فومن از مجتمع تولیدی قارچ روستای ملسکام بود. این مجتمع تولیدی با ظرفیت 100 تن با اشتغال 11نفر از سال 93 آغاز به کار کرده است و 200 میلیون تسهیلات بانکی دریافت نموده است.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان