• امروز: 1403/04/25
  • آخرین بروزرسانی: 1403/04/24

بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حریم خصوصی درگاه الکترونیکی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان

براساس ماده ۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۸، سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد.

اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات مذکور بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، در اختیار فرد یا مؤسسه‌ی دیگری قرار نخواهد گرفت.

لازم به ذکر است که ثبت نشانی IP شما به ما کمک می‌کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

اطلاعات اخذ شده

به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است اتخاذ شود. این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد:

کد ملی برای اشخاص حقیقی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی

نام و نام خانوادگی برای اشخاص حقیقی و نام شرکت برای اشخاص حقوقی

شماره تماس همراه برای اطلاع رسانی پیامکی وضعیت درخواست­های شما

آدرس ایمیل

و سایر اطلاعات نظیر کدپستی و اطلاعات کیفی و کمی کسب و کار شما متناسب با نوع درخواست شما در راستای ارائه خدمات مجوزهای الکترونیکی کسب وکار از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیکی کشاورزی(https://www.jkgc.ir/خدمات-الکترونیک)

چگونگی بهره برداری از اطلاعات

محل ذخیره سازی اطلاعات، نحوه استفاده از آنها، و افراد یا سازمان هایی که به آن دسترسی دارند به شرح ذیل است:

کلیه اطلاعات درگاه الکترونیکی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان و کلیه زیردرگاه های آن در سرورهای کاملا ایمن داخل کشور نگهداری می گردد و سطح امنیتی قابل قبولی در آنها رعایت شده است.

اطلاعات اخذ شده از کاربران صرفاً در اختیار متولیان رسیدگی به درخواست های طرح شده کاربران قرار خواهد گرفت. این متولیان شامل واحدهای زیرمجموعه سازمان متبوع می باشد.

امنیت اطلاعات

ما اطمینان می دهیم که اطلاعات شما را به غیر از موارد ذکر شده در این بیانیه، در اختیار هیچ سازمان، یا فرد، یا تارنمایی قرار نخواهد گرفت.

استفاده از کوکی ها

به منظور بهبود استفاده از تارنما، از کوکی های استفاده می شود. کوکی یک فایل متنی کوچک است که تارنما ما بر روی رایانه شخصی شما قرار می دهد تا بتواند اطلاعاتی در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. شما می توانید با تغییر تنظیمات مرورگر خود، از استفاده از کوکی ها جلوگیری کنید.