• امروز: 1399/03/11
  • آخرین بروزرسانی: 1399/03/11
جلسات خانه کشاورز گیلان در راستای بررسی مشکلات کشاورزان برگزار شود

جلسات خانه کشاورز گیلان در راستای بررسی مشکلات کشاورزان برگزار شود

جلسات خانه کشاورز گیلان در راستای بررسی مشکلات کشاورزان برگزار شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان در جلسه اعضای خانه کشاورز استان بر برگزاری نشست هایی در راستای کاهش مشکلات و موانع در رسیدن به اهداف و اجرای رسالت خطیر خانه کشاورز برای کاهش هزینه‌های تولیدات کشاورزی، افزایش درآمد کشاورزان، ثبات در قیمت برخی از محصولات کشاورزی در سطح استان و کلان، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان، جلسه اعضای ستاد خانه کشاورز استان گیلان امروز (دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت) به ریاست مهندس «درجانی» و با حضور معاونت تولیدات گیاهی و مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی تشکیل شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان در این جلسه در خصوص اهداف و برنامه های خانه کشاورز و در جهت کمک به کشاورزان استان و بهره وری بیشتر در بخش کشاورزی اظهار کرد: ما به توانمندي عظيم بخش كشاورزي در توسعه و سربلندي جمهوري اسلامي ايران به منظور فراهم کردن زمينه و شرايط لازم براي سازماندهي فعاليت هاي مشترك علاقه مندان و فعالان این بخش اعتقاد داریم و می بایست در این زمینه همه تلاش خود را بکار بگیریم.

درجانی همچنین بررسی مشکلات ساختاری که مانع تحقق بسترها و دستیابی زمینه های مساعد برای رشد و اعتلای کشاورزی است را از انگیزه های تشکیل این حزب سیاسی کشاورزی عنوان کرد و افزود: تشکل های غیر دولتی، هماهنگ و همراه با سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جای جای کشور، امری بسیار حائز اهمیت است.

وی خاطر نشان کرد: خانه کشاورز نقش ویژه ای در جایگاه یک نهاد غیر دولتی با هدف سازماندهی و هماهنگ کردن کشاورزان سراسر کشور به منظور حمایت و احقاق حقوق این قشر زحمتکش، دارد.

درجانی در ادامه مهندس «منشی زاده»، مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی را به عنوان نماینده سازمان در جهت برگزاری نشست و جلسات کاربردی با اعضای خانه کشاورز و بخش‌های سازمان و تشکل مربوطه معرفی کرد و افزود: این نشست ها در راستای کاهش مشکلات و موانع در رسیدن به اهداف و اجرای رسالت خطیر خانه کشاورز برای کاهش هزینه‌های تولیدات کشاورزی، افزایش درآمد کشاورزان، ثبات در قیمت برخی از محصولات کشاورزی در سطح استان و کلان، برگزار شود.

همچنین مهندس «الماسی» و مهندس «منشیزاده» نیز مطالبی را در حوزه فعالیت خود در جهت همکاری و کاهش مسائل و مشکلات خانه کشاورز ارائه نمودند و راهکارهایی را برای هر چه بهتر پیش بردن اهداف این تشکل بیان کردند.

در ادامه این جلسه هر کدام از اعضای هیئت خانه کشاورز به بیان مسائل و مشکلات موجود پرداختند و خواستار همکاری و هماهنگی بیشتر با ریاست سازمان و همکاران این بخش شدند.

در پایان این جلسه نیز مقرر شد اولین نشست اعضای خانه کشاورز با همکاران سازمانی و یا سایر تشکل‌های مرتبط تا سه هفته آینده برگزار شود.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان