• امروز: 1399/01/13
  • آخرین بروزرسانی: 1399/01/12
پیام تبریک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان بمناسبت آغاز سال نو

پیام تبریک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان بمناسبت آغاز سال نو

مهندس درجانی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با صدور پیامی آغاز سال ۱۳۹۹ شمسی را محضر تمامی کشاورزان پرتلاش و همکاران زحمتکش سازمان جهاد کشاورزی تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد: در سال پیش رو، در صحت و سلامت کامل شاهد نعمات و برکات فراوانی برای آبادانی بیشتر میهن عزیزمان باشیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان، در متن پیام مهندس درجانی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان به مناسبت آغاز سال نوآمده است؛

بهار شادباش خدا در تولد فصل‌ها و دمیده شدن نفس مسیحایی حضرت حق برای رویش دوباره طبیعت پس از مرگ زمستان است.

سالی که گذشت با تمام پیامدهای سنگین و ملال‌آورش، با تمام ناملایمات طبیعی و غیرطبیعی از سیل ویرانگر تا زلزله، از تشدید تحریم‌ها تا بیماری همه‌گیر کرونا و... درس و تجربه‌ای جدید برای سال نو پیش روی ما نهاده است تا با تکیه‌بر اندوخته‌ها از وفاق ملی و رونق اقتصاد داخلی حمایت کنیم. نمونه‌ای از اتفاقات خوب استان گیلان در سالی که گذشت انتخاب هشت منتخب برتر بخش کشاورزی استان در رویداد منتخبین کشوری بود.

خانواده جهاد کشاورزی گیلان همواره در سایه عنایات الهی در جهت نیل به امنیت غذایی و رشد اقتصادی کشور تلاش نموده تا دوشادوش کشاورزان، تولیدکنندگان و بهره‌برداران این بخش بتواند گره‌گشای مشکلات موجود بوده و راه را برای توسعه پایدار بخش کشاورزی بگشاید.

 اینک در آستانه سال ۱۳۹۹ خورشیدی ضمن تبریک سال نو و آرزوی درخشش هر چه بیشتر رزق و روزی بر سفره شما گیل‌مردان و گیل زنان زحمتکش و پرتلاش، از خداوند سبحان خواستارم بیش‌ازپیش برکت و رونق ملی در سایه عافیت نصیب مردمان این سرزمین شود.

ازاین‌رو از کلیه همکاران خود در بخش کشاورزی استان خواستارم تا همچون گذشته با تلاشی مضاعف دوشادوش کشاورزان زحمتکش مقدمات کشت بهاره را فراهم نموده و در ادامه راه با صبوری همراه آنان باشند تا یک‌بار دیگر بی‌هیچ مانعی شاهد تولیدات پربرکت این عزیزان سخت‌کوش باشیم.

در پایان با نهایت تأسف و حزنی جانسوز درگذشت تعدادی از همکاران گرامی خود، کشاورزان و خانواده‌هایشان که در اثر ابتلا به ویروس کرونا جان به جان‌آفرین تسلیم کردند را تسلیت گفته و با گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان از خداوند متعال برای بازماندگانشان صبوری و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

 

علی درجانی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان