• امروز: 1399/05/21
  • آخرین بروزرسانی: 1399/05/21
معاون رییس جمهور:   تاکید بر اولویت بازگشایی راههای مواصلاتی به مرغداری ها و واحدهای تولیدی در گیلان

معاون رییس جمهور: تاکید بر اولویت بازگشایی راههای مواصلاتی به مرغداری ها و واحدهای تولیدی در گیلان

 

دکتر نوبخت در جلسه ستاد مدیریت بحران استان گیلان ضمن حمایت از بخش کشاورزی با همراهی وزیر راه و شهرسازی بر اولویت بازگشایی راه‌های دسترسی و مواصلاتی مرغداری ها و واحدهای تولیدی استان به ویژه جوجه یک روزه تاکید و دستورات لازم را برای رفع این مشکل ارائه نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان، شامگاه امروز (چهارشنبه، ۲۳ بهمن) جلسه ستاد مدیریت بحران در استانداری گیلان با حضور دکتر «نوبخت» رئیس سازمان برنامه بودجه کشور، دکتر «نجار» رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و دکتر «اسلامی» وزیر راه و شهرسازی، «زارع» استاندار گیلان، «درجانی» رییس سازمان جهاد کشاورزی استان و سایر مدیران ملی و استانی برگزار شد.

در این جلسه ضمن پیگیری مسائل و مشکلات پیش آمده در پی بارش شدید برف در استان گیلان، «درجانی» ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان گزارشی از اقدامات و نیازهای ضروری عمرانی و حمایتی ارائه نمود.

دکتر نوبخت نیز ضمن تاکید بر حمایت از بخش کشاورزی با همراهی وزیر راه و شهرسازی بر اولویت بازگشایی راه‌های دسترسی و مواصلاتی مرغداری ها و واحدهای تولیدی استان به ویژه جوجه یک روزه دستورات لازم را برای رفع مشکل ارائه کردند.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان