• امروز: 1399/05/21
  • آخرین بروزرسانی: 1399/05/21
بیانیه سازمان جهاد کشاورزی گیلان بمناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن

بیانیه سازمان جهاد کشاورزی گیلان بمناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن

سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان طی بیانیه ای از مردم شریف استان دعوت کرد تا در چهل و یکمین یوم الله ۲۲بهمن حضوری حماسی داشته باشند.

در متن این بیانیه آمده است: اقتدار و سربلندی امروز ایران مدیون وحدت و همبستگی ملتی است که ۴۱ سال پشتیبان ولایت فقیه و آرمان های نظام بوده اند.

ملتی که تمام دسیسه های شیطانی استکبار را یکی پس از دیگری تحمل کرده و همگام با تحریم و تهدیده به ساختن و آبادانی پرداخت.

و حالا یکبار دیگر با حضور پر شور خود در یوم الله ۲۲ بهمن نشان خواهند داد که همچون گذشته پای هر آنچه که از انقلاب کاشته اند، ایستاده اند و تا باروری «گام دوم» همچنان به پیش خواهند رفت تا معادلات قدرت های جهانی را بیش از هر زمان دیگری در عرصه تحولات منطقه ای و فرا منطقه ای درهم بشکنند و اقتدار و جایگاه تاثیرگذار خود را در بین ملت های آزاده جهان تحکم بیشتری ببخشند.

حضور تک تک ما در راهپیمایی ۲۲ بهمن علاوه بر تجدید پیمان با آرمان های بنیان گذار جمهوری اسلامی، شهدا و مقام معظم رهبری، نمایش «استقلال»، «آزادی» در «جمهوری اسلامی» ایران است.

با اقتدار اعلام می کنیم که کارکنان خانواده بزرگ جهاد کشاورزی نیز همگام با جامعه زحمتکش کشاورزان با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن که به نام «حماسه حضور، عظمت ملت و تکریم سردار دلها» نامگذاری شده است، برگ زرین دیگری را رقم و حماسه ای پرشور خواهند آفرید.

علی درجانی

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان بهمن۹۸