• امروز: 1399/04/22
  • آخرین بروزرسانی: 1399/04/21
پیام تبریک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان بمناسبت هفته بسیج

پیام تبریک رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان بمناسبت هفته بسیج

هم‌زمان با هفته بسیج، مهندس علی درجانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان در پیامی پنجم آذرماه سالروز تأسیس بسیج مستضعفین به‌فرمان حضرت امام خمینی (ره) و هفته بسیج را تبریک گفت.

 

در اين پيام آمده است: بسیج، فهم درست، اعتماد، اراده و اخلاص امت اسلامی است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت‌های مسلمان رشد کرده است. هوشمندی و تدبیر ارجمند حضرت امام خمینی (ره) و عدالت‌خواهی میلیون‌ها انسان باایمان، تنها تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود.

هفته مبارک و فرخنده بسیج فرصت مغتنمی است جهت تجدید پیمان با آرمان‌های بلند حضرت روح‌الله و بیعتی دوباره با بزرگ بسیجی دلاور سلف صالح حضرت امام، مقام معظم رهبری است که نوای دل‌نشین و عاشقانه‌اش را با گوش جان شنیدیم او که در خاکی افلاکی به گستره تاریخ انسان در برابر تمامت استکبار قد علم کرد و پرچم خونین فتح را بر گلدسته‌های غریب مسجد لاله‌ها برافراشت و او که ما را گفت:

بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلت‌های اصلی انقلاب زنده بماند.

امید آنکه ما بازماندگان آن امام بزرگوار و پاک‌سرشت بتوانیم این صفت زیبا را در تاروپود نام مقدس بسیج و بسیجی که عجین شده است با کلمات مقدسی نظیر شهید و جانباز و ایثارگر و آزاده و فداکار و جان‌برکف، خون شهید و دست‌بریده و تن پاره‌پاره، صیانت و پاسداری کنیم.

لذا این‌جانب هفته بسیج را بر همه دلاور مردان بسیجی ایام دفاع مقدس و دیگر بسیجیانی که در سنگرهای گوناگون نظام در جهت توسعه و آبادانی و حفظ و حراست آن کوشش می‌کنند همچنین بسیجیان جامعه کشاورزی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان