• امروز: 1398/09/21
  • آخرین بروزرسانی: 1398/09/19
نشست خبری رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اصحاب قلم و رسانه

نشست خبری رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اصحاب قلم و رسانه

جمعی از اصحاب قلم و اهالی رسانه صبح امروز با مهندس درجانی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه، معاونین و مدیران ستادی سازمان  جهاد کشاورزی استان نشست صمیمی برگزار کردند.


به گزارش روابط عمومی سازمان؛ رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تبریک روز خبرنگار به همه کسانی که همراه و همیار جهاد در توسعه بخش کشاورزی و امنیت غذایی هستند گفت: تا زمانی که بهره برداران و تولید کنندگان بخش کشاورزی هزینه فرصت ها را نشناسند نمیتوانند در این بخش سرمایه گذاری کنند، معرفی فرصت های بخش کشاورزی با هنر و زبان شیوای شما خبرنگاران محقق میشود.


وی توسعه استان را گره خورده به بخش کشاورزی دانست و افزود: بیش از ۴۰ درصد اقتصاد گیلان در بخش کشاورزی است.


مهندس درجانی ۱۸ درصد سهم اشتغال کشور را متعلق به بخش کشاورزی گیلان عنوان کرد و اظهار داشت: سهم اشتغال بخش کشاورزی در گیلان ۲۸ درصد است.

مسئول محترم حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی نیز در این نشست رسالت خبرنگاران را خطیر بر شمرد و همگان را به حقیقت طلبی و انعکاس واقعیت های موجود دعوت نمود. حجت الاسلام وحیدی نژاد تاکید نمود با عنایت به تاکید مقام معظم رهبری به رونق تولید، انتظار می رود از کلیه ظرفیت های استان در بخش کشاورزی برای افزایش تولیدات کشاورزی بهره گرفته شود.98/05/22

 

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی

 

با ما در پیام رسان سروش همراه باشید
 

sapp.ir/jkgcrasht.ir