• امروز: 1398/05/31
  • آخرین بروزرسانی: 1398/05/30
بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از مرکز جهاد کشاورزی بخش حویق شهرستان تالش

بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از مرکز جهاد کشاورزی بخش حویق شهرستان تالش

روز چهارشنبه مورخ 97/11/17 مهندس درجانی؛رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان به همراه تعدادی از مدیران سازمان و شهرستان  از مرکز جهاد کشاورزی بخش حویق شهرستان تالش بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید مهندس یوسفی ؛رئیس مرکز جهاد کشاورزی حویق شرحی از اهم فعالیت صورت گرفته در مرکز و مشکلات و پیشنهادات از جمله فاصله ۴۵ کیلومتری اداره از مرکز شهرستان و رعایت ورود و خروج ، مستهلک بودن ساختمان و خودرو را بیان نمود.

در ادامه مهندس درجانی در خصوص مسائل مختلف از جمله پاسخگویی مناسب و دقیق به ارباب رجوع، پیگیری مسائل ترویجی و پهنه بندی ، وضعیت اراضی زراعی و باغی و امور دام و سردخانه و کارخانجات برنجکوبی  راهنمایی را انجام دادند.

مهندس هادی زاده؛رئیس امور عشایر سازمان نیز در خصوص تعداد عشایر تحت پوشش مرکز، وضعیت راه عشایری و خدمات دهی به آنها و مشکلات مربوطه صحبت نمودند.

همچنین دکتر جوادزاده؛مدیر صنایع غذایی و تبدیلی در خصوص تعداد و ظرفیت کارخانجات برنجکوبی و سورت و بسته بندی برنج و سردخانه ها با توجه به سطح زیر کشت کیوی و صادرات آن توضیحاتی دادند.

در خاتمه مهندس درجانی ضمن تشکر از اقدامات رئیس و همکاران مرکز اشاره داشتند: اجرای بخش های مختلف نظام نوین ترویج و برطرف کردن نواقص و کاستی های مراکز از عمده ترین اهداف سازمان می باشد و انجام فعالیت های متعدد زراعی، باغی، دامپروری ،حفظ نباتات ، امور اراضی و آب و خاک نشانگر توانمندی همکاران مراکز بوده که باید تقویت گردد.

بخش حویق تالش با ۳۲ هزار نفر جمعیت در ۴۰ کیلومتری مرکز تالش و ۳۰ کیلومتری آستارا واقع است . 97/11/18
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان