• امروز: 1398/05/31
  • آخرین بروزرسانی: 1398/05/30
افتتاح پروژه های بخش کشاورزی در ششمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان تالش

افتتاح پروژه های بخش کشاورزی در ششمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان تالش

روز چهارشنبه مورخ 97/11/17 مهندس درجانی؛ رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان به اتفاق دکتر سالاری؛ استاندار گیلان و هئیت همراه ، مهندس مهدوی؛ فرماندار شهرستان تالش و جمعی از مدیران سازمان و شهرستان ، به طور همزمان چهار پروژه احداث سردخانه نگهداری محصولات کشاورزی در شهرستان تالش را افتتاح کردند.

مهندس درجانی؛ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان گفت: شهرستان تالش ظرفیت های بالایی در حوزه های مختلف از جمله کشاورزی و دامپروری دارد که باید برای ارتقاء وضع معیشت مردم مورد استفاده قرار گیرند.

مهندس درجانی در ششمین روز از دهه مبارک فجر به صورت همزمان ۴ پروژه احداث سردخانه نگهداری محصولات کشاورزی در بخش حویق شهرستان تالش را افتتاح کرد.

این پروژه ها با اعتبار ۱۵ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان و ظرفیت سالیانه ۷ هزار تن اجرا شدند و زمینه اشتغال ۶۶ نفر را فراهم آوردند.

در ادامه مهندس درجانی به مرکز جهاد کشاورزی بخش حویق رفتند و با همکاران این مرکز در خصوص مسائل مختلف بخش کشاورزی دیدار و گفت و گو کردند.

بخش حویق تالش با 32 هزار نفر جمعیت در 40 کیلومتری مرکز تالش و 30 کیلومتری آستارا واقع است و شهرستان تالش با 200 هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در 110 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارد. 97/11/18
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان