• امروز: 1398/08/01
  • آخرین بروزرسانی: 1398/08/01
بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان

بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان

عصر امروز مهندس درجانی ؛رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان و هیئت همراه از شرکت شیر پگاه گیلان بازدید به عمل آوردند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گفت: شرکت شیر پاستوریزه پگاه هم تولید کننده است و هم کارآفرین و همه همکاران جهاد کشاورزی جهت تسریع در کارها در راستای بهره وری تولید و کمک به کشاورزی و کشاورزان در کنار شما هستند.

مهندس درجانی افزود :هزار و هشتصد واحد دامداری در شهرستان رشت و بیش از ده هزار واحد دامداری در استان گیلان وجود دارد. استان گیلان با تولید روزانه هفتاد تن شیر در جایگاه خوبی قراردارد .

وی در ادامه خاطرنشان کرد: طرح توسعه دامداری ها یک طرح توسعه استانی است و کسانی که علاقمند هستند در این صنعت سرمایه‌گذاری کنند می توانند به سازمان جهادکشاورزی مراجعه کنند.

مهندس درجانی همچنین با اشاره به گسترش شیرسراها و عرضه شیر خام غیر بهداشتی، آن را از دیگر معضلات اجتماعی دانست که سلامتی مردم را به خطر خواهد انداخت و خواستار نظارت هر چه بیشتر سازمان دامپزشکی در این زمینه شد.

در ادامه مهندس اسماعیل زاده نایب رئیس و مدیرعامل شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان گفت: شرکت شیر پگاه گیلان با تولید ۱۳۰ تن محصولات لبنی در روز به عنوان یکی از واحدهای شرکت سهامی صنایع شیر ایران بزرگترین تولید کننده محصولات لبنی در استان گیلان محسوب می شود. وی همچنین گسترش همکاری های فی مابین، در راستای ارتقاء شیر خام استان و نهایتا تولید و ارائه محصول سالم و با کیفیت به مردم را از مهمترین اهداف این شرکت دانست. ۹۷/۱۰/۱۷

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان