• امروز: 1398/04/29
  • آخرین بروزرسانی: 1398/04/28
اولین جلسه شورای مدیران با حضور مهندس درجانی ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان

اولین جلسه شورای مدیران با حضور مهندس درجانی ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان

اولین جلسه شورای مدیران به ریاست مهندس درجانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان  صبح امروز 29 مهر ماه در سالن جلسات شهید احمدی نژاد برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا مدیران شهرستان ها  به ارایه گزارش برنامه کار، مسائل و مشکلات مدیریت خود پرداخته، در ادامه هرکدام از معاونین سازمان به بیان نقطه نظرات، ارائه راهکارو پاسخگویی به سوالات مدیران پرداختند.

سپس مهندس درجانی در ادامه ضمن تاکید بر پیگیری و اجرای سیاستهای وزارت جهاد کشاورزی و برنامه های اقتصاد مقاومتی در استان بویژه محصولات استراتژیک،خواستار پیگیری جذب اعتبارات،هماهنگی با شورای برنامه ریزی شهرستانها،دقت و نظارت و صیانت از اراضی کشاورزی،حفظ کاربری اراضی ،توسعه کشت دانه های روغنی،آمارگیری از زنبورداران،احصاو نظارت بر واحدهای غیر مجاز مرغ  گوشتی،مبارزه با بیماری آنفوالانزای فوق حاد پرندگان،بررسی آخرین وضعیت پروانه های تاسیس شده تاریخ گذشته که منجر به پیشرفت فیزیکی نشده ،نظارت بر تسهیلات پرداختی دام و طیور،نظارت بر تامین و توزیع نهاده های طیور از مبدا تا مقصد شدند.

ریاست محترم سازمان افزود:سازمان جهاد کشاورزی یک سازمان فنی است و از ظرفیت تمامی فرمانداران ، نمایندگان مجلس و بزرگان استان بایستی در اعتلای سازمان و بهبود وضعیت تولیدات کشاورزی استفاده کرد.

ایشان در پایان؛تکریم ارباب رجوع،اخلاق مداری،سواد فنی و پشتکار را از وظایف اصلی پرسنل دانست.

97/7/29

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان